سعید مرتضوی در مصاحبه تلفنی با مسیح علینژاد ‌قتل زهرا کاظمی را انکار نکرد و گفت: شما هم برگرد توبه کن

Published October 12, 2012 by free shabnamm adadzadeh

Mortazavi Saeid 01  سعید مرتضوی در مصاحبه تلفنی با مسیح علینژاد ‌قتل زهرا کاظمی را انکار نکرد و گفت: شما هم برگرد توبه کن

دروغ گفته اند، به شما قول می دهم برگردید ایران مشکلی ندارید
سعید مرتضوی در گفتگوی تلفنی با مسیح علی نژاد اظهارات یک نماینده مجلس مبنی بر گریه ی خود را تکذیب کرد و گفت: اینها همه را که گفته اند دروغ است.

خبرگزاری “ایلنا”، به تازگی گزارش داده است که دهقانی عضو هیات رئیسه مجلس در اظهارات خود تصریح کرد: “مکالمات آقای مرتضوی به صورت ضبط شده موجود است و اگر ایشان بخواهند به قولشان عمل نکنند آن وقت ما هستیم و صدای ضبط شده ایشان در مجلس. صدای گریه‌های ایشان؛ صدای حرفهایی که زدند وجود دارد و قطعا انتظارمان این است که ایشان به قولشان جامه عمل بپوشانند.”

تا کنون دو بار در مجلس هشتم استیضاح وزاری دولت احمدی نژاد از دستور خارج شده است. یکی در جریان استیضاح وزیر خارجه که با عزل آقای ملک‌زاده رخ داد و دیگری استیضاح وزیر کار که با قول استعفای آقای مرتضوی از دستور خارج شد.

دلیل استیضاح وزیر کار هم منصوب کردن مرتضوی به سمت صندوق تامین اجتماعی بود. مرتضوی از متهمان پرونده ی قتل زهرا کاظمی و کشته شدن بازداشت شدگان وقایع بازداشتگاه کهریزک است.

سعید مرتضوی در این تماس تلفنی کوتاه در پاسخ به این پرسش که گفته می شود شما قول شرف داده اید که استعفا دهید و با همین قول استیضاح وزیر کار از دستور کار مجلس خارج شده است، می گوید: چه کسی چنین حرفی زده است.

مرتضوی در مواجهه با این نکته که این اظهارات را نمایندگان مجلس می گویند و اخیرا آقای دهقانی گفته است که صدای گریه های شما و قول شما مبنی بر استعفا ضبط شده است، می گوید: اینها همه را که گفته اند دروغ است اما من برای مصاحبه با شما یک شرط دارم.

وی در عین حال هیچ اشاره ای مبنی بر اینکه این اظهار نظر او مبنی بر کذب بودن اظهارات نمایندگان نباید منتشر شود نکرد و گفتگوی خود را نیز اینگونه ادامه داد: شرطش این است که شما توبه کنید و برگردید ایران و بیاید همینجا کنار هم بنشینیم و با هم مصاحبه کنیم.

وی در پاسخ به آینکه آیا تضمینی وجود دارد که من برگردم ایران و بلایی که سر زهرا کاظمی آمد سر من نیاید، چون ایشان را هم شما بازجویی کرده اید و ایشان به قتل رسیده اند، مرتضوی می گوید: اگر توبه کنید بله. چه اشکالی دارد. شما این موضوعات را قاطی کار خودتان نکنید، شما یک روزنامه نگار بودید و اگر توبه کنید و برگردید ایران، مشکلی ندارید

وی همچنین در مواجهه با این نکته که الان کسانی که در کهریزک هم کشته شدند، هم شما در این پرونده متهم هستید، می گوید: قول می دهم شما اگر برگردید ایران و توبه کنید هیچ مشکلی ندارید می توانیم همینجا بنشینیم و یک مصاحبه خوب انجام دهید.

سعید مرتضوی بعد از بیان شرط و سپس قول خودش مبنی بر اینکه اگر برگردید ایران هیچ مشکلی نخواهید داشت، تلفن را قطع کرد.

 

سعید مرتضوی در مصاحبه تلفنی با مسیح علینژاد ‌قتل زهرا کاظمی را انکار نکرد و گفت: شما هم برگرد توبه کن Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: