شرط جدید تاجزاده در بازجویی جدید خود:محاکمه و مجازات قاتل زهرا کاظمی و جانی کهریزک

Published July 15, 2012 by free shabnamm adadzadeh

tajzadeh 2 1 شرط جدید تاجزاده در بازجویی جدید خود:محاکمه و مجازات قاتل زهرا کاظمی و جانی کهریزک

 

فخرالسادات محتشمی پور از بازجویی مجدد مصطفی تاجزاده خبر داد.

به گزارش نوروز محتشمی پور در یادداشتی که امروز در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده است ضمن اشاره به تعویض تیم بازجویی همسرش و بازجویی وی در دادسرای اوین از شرط جدید تاجزاده برای پاسخگویی به بازجوییها خبر داد.

این زندانی سیاسی که پیش از این محاکمه جنتی را به عنوان پیش شرط خود برای پاسخگویی به اتهامات وارده مطرح کرده بود در تازه ترین اظهارات خود از محاکمه و مجازات قاضی مرتضوی به اتهام قتل زهرا کاظمی و جنایات کهریزک به عنوان شرط دیگر خود نام برده است.

 

متن کامل روایت محتشمی پور از ملاقات امروز خود با همسرش در پی می آید:

 
بازجوی هفتم و هشتم سپاه از هسرجان چه می خواهند؟؟؟
در ملاقات امروز، همسرجان از سومین احضارش به دادسرای اوین برایم گفت که تا بازجوهای جدید برسند کتاب خوشه های شهریور خانم دکتر ابتکار وقتش را به خوبی و ثمربخشی پر کرده و صد صفحه آن را خوانده و بقیه را هم بعد از امانت گرفتن از بازپرس محترم در انفرادی خوانده من به نوبه خودم از جناب عبدی تشکر می کنم که لابد خودشان هم اهل مطالعه هستند و چیزفهم!

 

خلاصه همسرجان خواندن این کتاب سبز را که موسسه اطلاعات چاپ کرده به همه عزیزان خصوصا دوست داران محیط زیست توصیه کردند. و اما پاسخ همسرجان به بازجوهای هفتم و هشتم نیز همان بوده که بود: نه دفاع نه بازپرسی نه بازجویی تا محاکمه جنتی! و یک شرط جدید را هم برای احضار چهارم گذاشته اند که مطرح کنند: محاکمه و مجازات قاتل زهرا کاظمی و جانی کهریزک! یار دربند روزه دار ما که با یک سال و هشت ماهه شدن روزه داری اش به شدت نگران حالش هستیم، از حکم دکتر معین به شدت ابراز تأسف کرده گفت: در آزادترین کشور دنیا که هیچ زندانی سیاسی ندارد شخصیت موجه و مقبولی چون دکتر معین محاکمه و مجازات می شود و در حالی که افرادی چون آقای جنتی که برای دست کاری آرای مردم در مجلس ششم، بیش ازیازده سال است از او شکایت کرده ام مصونیت قضائی دارند.

 

یار روزه دار من که فرمایشات اخیر جواد لاریجانی باز هم اسباب مطایبه برایشان فراهم کرده گفت: این رفتار برادران لاریجانی مسبوق به سابقه است که فرار به جلو می کنند. ایشان هم که هروقت پرونده مالی اش مطرح می شود، فحشی به اصلاح طلبان می دهد و خود را تبرئه می کند، این بار هم پس از موضع گیری های به جای دکتر علی مطهری، درجهت خوشامد و آرام کردن انصار حزب الله و کانون قدرت و ثروت عرض اندامی کرده است.
همسرجان هم چنین از ویژه نامه شرق برای چهلم درگذشت نازنین سفرکرده مان فریده ماشینی تشکر کرد و در مورد اقدامات علیه بدحجابی تاکید کرد که این همه نه برای حفظ ارزش ها بلکه برای پلیسی کردن جامعه است وگرنه ارزش های بسیار و مهم تری زیرپا گذاشته شده که به آن توجهی نمی شود بلکه پرده پوشی می شود.
و امااگر از احوالاتشان خواسته باشید روحاً عالی و جسماً نیازمند مداوای مشکل کمر و گردن و اخیراً دندان و ادامه مداوای چشمشان هستند به برکت رسیدگی عالی و متعالی به وضعیت زندانیان سیاسی و البت زندانی خاص جمهوری اسلامی که ماه هاست عزیزانش را نه حضوری و نه کابینی ملاقات نکرده و صدایشان را نشنیده است! حالا تا این قول ملاقات حضوری توسط برادرا، که سرشان گرم بازجویی های جدید است فعلا، کی محقق شود والله اعلم!

شرط جدید تاجزاده در بازجویی جدید خود:محاکمه و مجازات قاتل زهرا کاظمی و جانی کهریزک Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: