واکنش پگاه آهنگرانی به عملکرد نیروی انتظامی: اگر خواستیم در جشنی یا جشنواره‌یی ظاهر شویم، مدل لباس‌هایمان را با ایشان چک می‌کنیم تا مستهجن نباشد

Published June 22, 2012 by free shabnamm adadzadeh

pegah ahangarani rahe abi 5 واكنش پگاه آهنگراني به عملكرد نيروي انتظامي: اگر خواستيم در جشني يا جشنواره‌يي ظاهر شويم، مدل لباس‌هايمان را با ايشان چك مي‌كنيم تا مستهجن نباشد

 

جمعه ۲ تیر ۱۳۹۱

“در یک مراسم سینمایی که فکر کنم جشنواره پلیس بود، معاونت اجتماعی ناجا که من هنوز ربطش را به سینما نفهمیده ام، رفت اون بالاپشت میکروفن و هر چه دلش خواست به اهالی سینما گفت: اهالی ای که این روزها هر کس از هر چی ناراحت می شه دو تا فحشهم به اونا می ده بلکه راهکاری برای مسائلش پیدا کنه و هر کس می خواد هر جایی ابراز وجود کنه دو تا هم تو سر سینما می زنه تا از مسابقه «اصلاح سینمای منحرف» عقب نیفته.
جالب اینکه این حرف ها در حضور مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران و مسوولان و هنرمندان سینمایی بیان می شد و انگار که آقایان را دعوت کرده بودند تا قدری در زمینه های فرهنگی ارشادشان کنند.
ما تا حالافکر می کردیم که اگر بنا به ارشاد باشد اینها باید بروند پشت میکروفن که خودشان از تبار فرهنگ و ارشادند، ولی احتمالافکر کردند که اگر اینجوری باشه که هر کسی کار خودشو بکنه خیلی کسل کننده می شه و ممکنه میهمان ها حوصلشون سر بره. به همین خاطر آقای معاونت اجتماعی ناجا، برای تنوع هم که شده تا توانستند دوستان را آنچنان نواختند که کم از چوب و فلک نداشت ولی فکر می کنید عکس العمل جنابان در مقابل این توهین ها، تحقیر ها و تعیین تکلیف ها چه بود؟ لبخند. بله لبخند.
البته لبخندهای متفاوت. لبخند هوشمندانه آقای نظارت و ارزشیابی، مشارالیه که تخصص شان هم ارزشیابی است از نکات مثبت حرف های معاونت اجتماعی ناجا تشکر کردند و نکات احتمالامنفی اش را هم به سبیل مبارک کشیدند و دم برنیاوردند و این دیگر آخر تدبیر و درایت شان بود.آدم فکر می کند این چه کاریست که یک دستگاه عریض و طویل ارشاد با کلی کارمند و حقوق بگیر و ناظر و ارزشیاب و ارباب رجوع نمک نشناس راه انداخته ایم. خوب اسراف است دیگر. اگر مساله بستن و تعطیل کردن و پلمب کردن است که نیروی انتظامی برای این کار بسیار مجرب تر و کارآمدتر است.
کتاب ها را بفرستیم معاونت اجتماعی ناجا تایید کنند، فیلمنامه ها را هم بدهیم همان ها بخوانند و مجوز نمایش هم از همان جا بگیریم. برای کارهای جزیی تر هم به نظر می رسد به اندازه کافی وقت و نیرو داشته باشند.
ما هم اگر خواستیم در جشنی یا جشنواره یی ظاهر شویم، مدل لباس هایمان را با ایشان چک می کنیم تا مستهجن نباشد. البته اگر تا آن موقع جز جشنواره پلیس جشنواره یی دایر باقی مانده باشد.”

منبع: روزنامه اعتماد

واکنش پگاه آهنگرانی به عملکرد نیروی انتظامی: اگر خواستیم در جشنی یا جشنواره‌یی ظاهر شویم، مدل لباس‌هایمان را با ایشان چک می‌کنیم تا مستهجن نباشد Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: