خاکسپاری استاد حسن کسایی در نیمه‌شب/ برگزاری مراسم چهلم ایرج قادری

Published June 15, 2012 by free shabnamm adadzadeh

جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۱

Screen Shot 2012 06 15 at 3 خاکسپاری استاد حسن کسایی در نیمه‌شب/ برگزاری مراسم چهلم ایرج قادریدر حالی که مراسم تشییع و خاک سپاری پیکر استاد حسن کسایی قرار بود امروز برگزار شود، پیکر وی ساعت چهار بامداد به طور ناگهانی و بدون اطلاع‌رسانی به خاک سپرده شده است. شبیه خاکسپاری ایرج قادری، کارگردان و بازیگر سرشناس سینما، که او هم در سکوت خبری به خاک سپرده شد….

پیکر حسن کسایی نوازنده پیشکسوت نی ایران نیمه شب و بدون اطلاع‌رسانی به خاک سپرده شد.

در حالی که مراسم تشییع و خاک سپاری پیکر این استاد موسیقی قرار بود امروز برگزار شود، خبرگزاری مهر گزارش داده که پیکر وی ساعت چهار بامداد صبح امروز ۲۶ خرداد در سکوت خبری و بدون اطلاع‌رسانی به خاک سپرده شده است.

سایت خانه موسیقی هم در این باره به نقل از فرزند این استاد موسیقی نوشته که به علت «شرایط ویژه» مراسم خاکسپاری در نیمه‌شب برگزار شده و او طبق وصیت‌اش کنار مقبره استاد تاج اصفهانی در تخت فولاد اصفهانبه خاک سپرده شده است.

استاد حسن کسایی بعد از ظهر پنج شنبه در سن ۸۴ سالگی پس از مدت‌ها تحمل رنج بیماری، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه و در منزل شخصی خود درگذشت و تمام دوستان و آشنایان و جامعه هنری را به سوگ خود نشاند. او بیش از ۱۰ سال با روحیه‌بالا با بیماری «سرطان» مبارزه کرد، اما از سال گذشته و به دلیل ابتلا به بیماری «زونا»، یک‌باره قدرت جسمی‌اش تحلیل رفت و دچار ضعف شدید جسمانی شد.

خاکسپاری ناگهانی حسن کسایی شبیه خاکسپاری ایرج قادری، کارگردان و بازیگر سرشناس سینما بود که او هم در سکوت خبری به خاک سپرده شد.

بر اساس گزارش ها، روز گذشته مراسم چهلمین روز درگذشت ایرج قادری نیز بر سر مزارش در بهشت بی بی سکینه کرج برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم جمعی از علاقه مندان این بازیگر به همراه همسر و فرزندش حضور داشتند. همچنین عصر پنج شنبه نیز مراسمی از سوی فرزند این کارگردان سینما در مسجد نور برگزار شد.

ایرج قادری ـ‌ کارگردان و بازیگر سینمای ایران ۱۷ اردیبهشت ماه ـ پس از تحمل بیماری سرطان در سن ۷۷ سالگی از دنیا رفت. از فیلم‌هایی که توسط او کارگردانی شده است می‌توان از «محاکمه» ، «آکواریوم» ، «چشمان سیاه» ، «سام و نرگس» ، «شهرت»، «طوطیا»، «پنجه در خاک»،«نابخشوده»، «می‌خواهم زنده بمانم» و… نام برد.

خاکسپاری استاد حسن کسایی در نیمه‌شب/ برگزاری مراسم چهلم ایرج قادری Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: