سایت رسمی فیلم دیکتاتور به زبان فارسی

Published May 14, 2012 by free shabnamm adadzadeh

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

6a00d8341c630a53ef0168e80bb09d970c 600wi سایت رسمی فیلم دیکتاتور به زبان فارسی

 

اگر فیلم بورات را دیده باشید احتمالاً ساشا بارون کوهن را هم می شناسید. بازیگر جنجالی هالیوود که با کارهای عجیب و غریب خودش همیشه خبرساز است. او در فیلم برونو در نقش یک خبرنگار همجنسگرا هم جنجالی ظاهر می‌شود و با گرفتن مصاحبه‌های متعدد با شخصیت‌های حقیقی از جمله یک عضو پیشین نیروهای القدس و سپس تغییر سؤالات خود در مصاحبه واقعی و گنجاندن آن در فیلم سر و صدای زیادی را به پا می‌کند.

اما فیلم تازه او دیکتاتور طعنه آشکاری به معمر قذافی است. او در ادامه جنجال‌هایش در مراسم اسکار سامسال با همان لباس نظامی ظاهر می‌شود که که در فیلم دیکتاتور بر تن کرده بود. او با این لباس روی فرش قرمز آمد و از ظرفی که ادعا می‌کرد در آن خاکستر کیم جونگ ایل دیکتاتور کره شمالی است، خاکستر را روی یکی از معروف‌ترین مجری‌های تلویزیونی می‌پاشد.

چند روز پیش در مراسم فرش قرمز فیلم دیکتاتور در لندن هم در جلوی دوربین‌ها به احمدی‌نژاد سلام می‌رساند و حالا اگر به سایت رسمی این فیلم مراجعه کنید، با یک سایت هفت‌زبانه روبه‌رو خواهید شد که یکی از زبان‌هایش فارسی است.

او در این فیلم دیکتاتوری به نام علاءالدین است که بر «جمهوری وادی» حکمرانی می‌کند. در این بخش از سایت همه منوها فارسی است و تریلر فیلم هم با زیرنویس فارسی نمایش داده می‌شود. بخش زندگینامه علاءالدین این گونه شروع می‌شود

رهبر معظم علاءالدین هنگامی که تصمیم گرفت به دنیا بیاید، پیشکش بزرگی نصیب دنیا نمود. او هفتمین پسر رییس جمهور مادام‌العمر وادی، عمرعلاءالدین بود. مادر وی یک مهماندار «ایر فرانس» بود که در سال ۱۹۸۲، لحظاتی پس از تولد علاءالدین به دلیل کمبود اکسیژن جان سپرد. این واقعییت به این معناست که او هم اکنون ۳۰ سال دارد. کلیه عکس‌هایی که شما از دوران کودکی علاءالدین در اواسط دهه ۷۰ دیده‌اید، به خصوص آن عکس بینظیر وی در مراسم افتتاحیه “ساتردی نایت فیور”، کاملا ساختگی بوده و کار دست رسانه های صهیونیست غربی می‌باشند.

در منوی سمت چپ این سایت می‌توانید لینک‌هایی را ببینید که به سایت رسمی رئیس‌جمهوری‌ها و افرادی دیگر داده شده است. در این بین لینک به سایت رسمی رئیس‌جمهوری ایران خودنمایی می‌کند.

در این سایت می‌توانید یکی از تریلرهای فیلم را ببینید که به زبان فارسی زیرنویس شده است

 

 

منبع: وب سایت عصیان

سایت رسمی فیلم دیکتاتور به زبان فارسی Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: