اعطای جایزه “سازماندهی و حقوق بشر ” سال ۲۰۱۲ به خانم ثریا فلاح مدافع حقوق بشر مقیم آمریکا

Published May 1, 2012 by free shabnamm adadzadeh

xelatbofallah2 300x130 اعطای جایزه “سازماندهی و حقوق بشر ” سال ۲۰۱۲ به خانم ثریا فلاح مدافع حقوق بشر مقیم آمریکا

شورای مشورتی ایندو امریکایی پلیس لوس آنجلس بزرگ سالیانه به 15 نفر از کسانیکه به جامعه خود خدمت نموده اند از جمله مدیران موفق جامعه در زمینه های مختلف ،افراد شایسته پلیس لوس آنجلس و رهبران و فعالان حقوق بشر لوح تقدیر و جایزه اهدا می کند. اعضای این شورا که تعداد آنها به چهل نفر می رسد هر سال  از میان دهها کاندید واجد شرایط که از سوی نهادها و مراکز فرهنگی، اقتصادی وسیاسی معرفی شده اند این 15 نفر را به هیئت برگزاری مراسم معرفی می کنند.

در مراسم امسال که اختصاصآ از رییس پلیس لوس آنجلس بزرگ آقای “لوری باکا” نیز قدردانی می شود . نوه خانم ایندیرا گاندی نخست وزیر فقید هندوستان, آقای وارون گاندی و مادر ایشان مونیکا گاندی از سیاستمداران مطرح هندوستان حضور خواهند داشت. آقای وارون گاندی که از وی به عنوان نسل جدید سیاستمداران هند نام برده می شود برای خدماتش به کشور هندوستان “لوح تقدیر رهبران جوان” را دریافت خواهد کرد.   جوایز و لوحه های تقدیر با حضور مسئولین شهر لوس آنجلس و مهمانانی که به این برنامه دعوت شده اند اعطا می گردد.

ثریا فلاح ،پژوهشگر،نویسنده و فعال سیاسی- اجتماعی ساکن لوس آنجلس کالیفرنیا از چهره های شناخته شده  در زمینه مسائل حقوق بشر  در ایران بخصوص حقوق زنان واقلیت های قومی مذهبی مي باشد.  وی که فارغ التحصیل روابط و حقوق بین الملل می باشد سالهاست با بسیاری از سازمانها ی غیر انتفاعی مدافع حقوق بشر به عنوان عضو و یا مشاوردر زمینه حقوق زنان همکاری می کند .وی از بنیانگذاران سازمان غیر انتفاعی “زنان رهبران زندگی”  است. وی همچنین مدیر برنامه ریزی انجمن آمریکایی سازمان ملل متحد شاخه سان فرناندو و معاون دبیر انجمن آمریکایی زنان سازمان ملل در لوس آنجلس می باشد.

 

ثریا فلاح عضو فعال جامعه ایرانیان مدافع حقوق بشر و از  بنیانگذاران جامعه دفاع از حقوق بشر ایران جنوب کالیفرنیا و جانشین دبیر جامعه کردهای مقیم جنوب کالیفرنیا  است . ثریا فلاح با سازمانها و کمپین های حقوق بشری در ایران و در سطح بین المللی برای دفاع از حقوق بشر در ایران فعالانه همکاری می کند. او  رياست اولين كنفرانس بين اللملي زنان كرد را كه در کردستان عراق برگزار شد به عهده داشت ، در سال ٢٠٠٨ برای نخستین بار پیام  کمپین یک میلیون امضا را به کمسیون مقام زن سازمان ملل متحد برد.  وی برای خدماتش در زمینه دفاع از حقوق اقلیتها و زنان تا کنون به دریافت چند لوح تفدیر  نایل آمده  است. خانم فلاح نویسنده چند کتاب  از جمله  نقش سازمان ملل در پروسه توسعه حقوق زنان ،کتاب سبز مجارستان و.. بوده و همینطور نویسنده دهها مقاله پژوهشی وفرهنگی بوده و  مصاحبه هايی در همين خصوص در رساناهای مختلف فارسی ،کردی و انگلیسی داشته است و تا كنون در چندين سمينار و كنفرانس بين المللی به عنوان سخنران حضور پيدا كرده است.

منبع : http://www.vokradio.com

اعطای جایزه “سازماندهی و حقوق بشر ” سال ۲۰۱۲ به خانم ثریا فلاح مدافع حقوق بشر مقیم آمریکا Source: Sepidedam.Org

http://j.mp/Please-Support-Me-by-Click-HERE http://j.gs/rEY

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: