سیاست یک بام و دو هوایی بالایاران سایت بالاترین

Published April 8, 2012 by free shabnamm adadzadeh
در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته سایت بالاترین٬ تجربه تلخ یک عملیات مجازی تروریستی را چشید. هوادارن مریم و مسعود رجوی٬ با منفی های دستوری و عقیدتی شان٬ تمامی لینک های ارسالی به موضوع داغ مرتبط با مقاله سیمور هرش در نشریه آمریکایی نیویورکر را حذف کردند. این سرکوب مجازی٬ چهره واقعی این سرکوبگران بدور از آب را در استخر مجازی بالاترین به درستی نشان داد و همگان دیدند که اینان در امر فیلترینگ و سانسور چه شناگران ماهری هستند٬ اگر آب باشد. 

*

و اما بعد،

————————
*
در راستای حذف لینک ها با منفی های فله ای کاربران سازمان تروریستی مجاهدین خلق٬ اینجانب با انجام یک مبارزه منفی٬ اقدام به ارسال مجدد یکی از لینک های داغ شده اما فیلترشده خود کردم٬ و در عنوان آن لینک علت ارسال تکراری مطلب را مشخص کردم (تصویر زیر).

متاسفانه٬ بالایاران سایت بالاترین٬ بجای مقابله با منفی های سازمانی و برخورد با برهم زنی روال طبیعی سایت از سوی کاربران هوادار مجاهدین خلق٬ تنها به بستن حساب کاربری من بسنده کردند. ما هم تابع قانون هستیم. اما اگر قرار است بدلیل ارسال لینک تکراری٬ حسابمان را برای مدتی ببندند٬ پس چرا با منفی های غیر قانونی٬ و ارسال نظرات نامربوط و تکراری (اسپم زیر لینک) کاربران مجاهد برخورد قانونی صورت نمی گیرد. اینجانب٬ پیشتر هم با ارسال مطلبی٬ تحت عنوان فیلترینگ شرم آور…٬ خواهان رسیدگی مسئولین بالاترین به این سوءاستفاده مجاهدین از فضای دموکراتیک و آزاد سایت بودم که متاسفانه مورد توجه مسئولین بالاترین واقع نگردید.

قربون برم خدا رو
یک بام و دو هوا رو


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: