انتخابات با کاندیداهای انتخابی! + مجموعه تصاویری از دستچین‌شدگانِ حکومتِ اسلامی

Published February 28, 2012 by free shabnamm adadzadeh
هادی مقدسی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی است که مدرک دکترای او قلابی از آب در آمده٬‌ با این وجود شورای نگهبان ثبت‌نام ایشان را برای نامزدی دور بعد انتخابات مجلس بلامانع دانسته و صلاحیت شان را تایید کرده است.
براساس گزارش سایت بازتاب امروز٬ هادی مقدسی با ادعای اینکه مدرک خود را از یک دانشگاه انگلیسی زبان اخذ کرده و دست‌کم باید ۳ الی ۴ سال در این دانشگاه درس خوانده، مقاله ارائه داده و در پایان دوره از “تز دکترای” خود به زبان انگلیسی دفاع کرده باشد، اما وی توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را ندارد و حتی نمی تواند چند دقیقه درباره اقتصاد با زبان انگلیسی صحبت کند.
در صحت مدرک کارشناسی ارشد وی نیز تردید وجود دارد چرا که هیچگاه این مدرک ارائه نشده و معلوم نیست وی کاشناسی ارشد روابط بین الملل را از چه دانشگاهی، با چه معدلی و با چه پایان نامه ای اخذ کرده است؟
نکته جالب دیگر آنکه وی از امضاکنندگان استیضاح مرحوم علی کردان وزیر سابق کشور به دلیل استفاده از عنوان تقلبی “دکتر” و خرید مدرک از دانشگاه آکسفورد نیز بود در حالی که امروز خود او با این نوع مدرک “دکتر” خطاب می شود و با عنوان دکتر نامه های خود را امضاء می کند.

*

و اما بعد،

————————
*

حتمن تا کنون موارد متعددی از این گونه تقلب ها و دروغ ها٬ و تایید صلاحیت ها  را شنیده اید که در همه رده های حکومتی از نماینده مجلس گرفته تا وزیر قابل مشاهده ست. مدرک دکتری وزیر علوم و رئیس جدید دانشگاه آزاد این مملکت برادران فرهاد و کامران دانشجو٬ هم جعلی از آب در آمده٬ و ما چقدر از مدرک دکتری آکسفرد مرحوم کردان شگفت زده بودیم. بیچاره کردان در برابر اینها مظلوم مرد!
در عرصه اقتصاد وقتی فسادی صورت می گیرد سریع حساب کتاب می کنند و مثلن می گویند ۳۰۰۰میلیارد تومان فساد مالی در قالب اختلاس صورت گرفته است. و این گونه ذهن مخاطب٬ عمق فساد را به راحتی در می یابد. اما در حیطه سیاست٬ خسارات ناشی از فسادهای سیاسی به همین سادگی قابل ارزش‌گذاری نیستند.
متاسفانه در این مملکت٬ فساد اقتصادی شدیدن ریشه در فساد سیاسی دارد. شفاف نبودن امور در عرصه سیاست کشور٬ موجب می شود تا عاملین فسادهای کلان سیاسی عملن راه‌های فراوان و راحتی برای پنهان شدن و ایجاد شبکه های مافیایی در اختیار داشته باشند.
بهرحال بد نیست تا تصاویری را که آقای هادی مقدسی را در موقعیت های مختلف نشان می دهد را از سایت اینترنتی خودشان در اینجا کپی کنیم تا چهره یک آدم متقلب را که تنها تزویر را بدون مدرک استاد است از نزیدک مروری کنیم:

و دلم می سوزد به حال خودم و مردمان سرزمینی که اگر میوه های دستچین حکومتشان این باشد٬ پس تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: