کاریکاتور:‌ سازمان مجاهدین خلق و دارکوب کشتی نوح!

Published February 22, 2012 by free shabnamm adadzadeh
طنز اجتماعی/

عبارت جنبش سبز برخلاف نامش تعریف معینی ندارد. در برابر قایق نظام٬ که گاه آنقدر برای سرنشینانش تنگ می شود که پای چپ آقایون خودی نظام هم می افتد بیرون آن توی آب٬ در سوی دیگر کشتی بزرگی وجود دارد بنام جنبش سبز که در واقع یک جبهه از همه طیف ها و گرایش های مختلفِ مخالف نظام را شامل می شود. مخالف هم از مخالف جزئی تا مخالف کلی را شامل می شود. مخالف جزئی٬ با اعتقاد به «همین قانون اساسی ظرفیت هایی دارد که باید به آن توجه کرد» هست تا مخالف کلی که می خواهد سر به تن این رژیم نباشد. همه این ها بر کشتی بزرگ مخالفین نظام سوارند. من تنوع عقیده در این کشتی مخالفین نظام را در حد تنوع موجودات در کشتی نوح می دانم.
در کشتی مخالفین نظام٬ بطبع سازمان مجاهدین خلق هم قرار می گیرد. فلسفه وجودی این سازمان ظاهرن در سرنگونی رژیم٬‌ با هر وسیله ای که بشود جور کرد خلاصه می شود. با این وجود٬ هواداران این سازمان٬ هرکسی را که مخالف افکارشان باشد دجال خونآشامی در حدّ خود رژیم یا عوامل و مزدوبگیران رژیم نمی شمارند٬ و کمترین آرزویشان٬ نابودی مخالفین شان نیز هست٬ همانانی که در واقع مخالفین رژیم جمهوری اسلامی هم هستند. 
خلاصه اینکه اگر کشتی نوح را بعنوان سمبل کشتی مخالفین رژیم جمهوری اسلامی در نظر بگیریم٬‌ می توان تصور کرد که  سازمان مجاهدین خلق و عملکردشان در کشتی مخالین نظام٬ حکم عملکرد دارکوب در کشتی نوح را دارد٬‌ که یک جای سالم در این کشتی باقی نخواهد گذاشت!
برای بزرگنمایی می‌توانید روی تصویر کلیک کنید.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: