مدیران پاسخگو در مملکت گل و بلبل٬ جمهوری اسلامی٬ یعنی اینها!

Published February 12, 2012 by free shabnamm adadzadeh
لابُد خبر دارید که دسترسی بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی به سرویسهای پست الکترونیکی از روز پنجشنبه تا الان مسدود بوده و متولی اینترنت کشور یعنی شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات ایران در این باره جوری پاسخ دادند که اگر مملکتش مملکتِ گُل و بُلبل نبود٬ حتمن می نوشتیم: «جوری پاسخ دادند که تفاوتی با زِرِ مُفت نداشت». عنایت بفرمائید:
• سعید مهدیون (مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات ایران) با اظهار بی اطلاعی از مشکل به وجود آمده، به مهر گفت: این موضوع ارتباطی با سازمان فناوری اطلاعات ندارد و شرکت ارتباطات زیرساخت باید پاسخگو باشد.
• محمدرضا فرنقی زاد (مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت) نیز در این زمینه به مهر گفت: به نظر می رسد اگر مشکلی از بابت محتوا در شبکه اینترنت وجود داشته باشد سازمان فناوری اطلاعات باید پاسخگو باشد. من خودم که از ایمیل خارجی استفاده نمی کنم٬ و و مشکلی هم در استفاده از ایمیلهای داخلی خود ندارم. عجبا که برخی از این به اصطلاح مسئولین فکر می کنند هرکاری که خودشان می کنند٬ درست‌ترین کار است! 
می بینید! مسئول مملکت با کمال پرروئی دارد می گوید به من چه!؟ من که از ایمیل خارجی [جی‌میل] استفاده نمی کنم. شما هم اگه می خوای ایمیلت قطع نشه٬ بیا از ایمیل های ساخت داخل ما ببر! واقعا که این حرف مسئول اینترنت مملکت گل‌و‌بلبل مثل افاضات چند سال پیش محمود احمدی‌نژاد است که در باره گرانی‌ها به نماینده های حیوان‌خانه (=مجلس شورای اسلامی٬ که توسط نماینده دولت حیوان‌خانه نامیده شد: منبع) که از گرانی‌ها شاکی بودند٬ گفته بود
خوب گوجه فرنگی کیلوی ۳۰۰۰ تومن نخرید٬ بروید از سوپری محل ما٬ کیلویی ۱۲۰۰ تومن بخرید! حالا بماند٬ سوپری محله احمدی نژاد گوجه فرنگی خوب و له نشده راهمان زمان هم ۱۲۰۰ تومان نمی داد و بسته به کیفیت بین ۱۶۰۰ تا ۲۳۰۰ تومن می فروخت. 
حالا شاید بهتر بشه منظور احمدی‌نژاد رو درک کرد زمانی‌که از ایران به عنوان آزادترین کشور جهان یا می‌کرد٬ که منظور از آزادی‌ش٬ آزادی مسئولینه که هر غلطی که دلشان خواست می کنند! و کسی هم در آن حیوان‌خان شورای اسلامی نیست تا از طرف مردم از این ها بپرسد: ابولی٬ خرت به چند؟
البته از کمیت و کیفیت پاسخگویی مسئولین٬ تعجب نمی کنیم. بالاخره در مملکتی که رهبرش٬ به خدا و بنده‌اش پاسخگو نیست٬ از این مدیران خرده‌پا چه انتظاری می شود داشت! ای کاش این مدیران می دانستند که مشکل٬ فقط مشکل ایمیل‌ها نیست. هر سایت خارجی که نیاز به لاگ‌این باشد٬ دچار این مشکل است. برای نمونه به برخی از نظرات خوانندگان سایت خبرآنلاین در همین زمینه توجه فرمائید:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: